Oddíl mládeže

 
Lezecký oddíl mládeže byl založen v roce 2017 pod záštitou 155. HO Vsetín.      Oba úzce spolupracují a členy si mezi sebou předávají. Mladí přechází po načerpání zkušeností mezi staré mazáky a ti naopak učí mladé.
 
Zkouška nového materiálu.
 
 
Ne všichni členové na posledním slanění
 
Všechny aktivity oddílu mládeže probíhají ve spolupráci s HO Vsetín,                         Zásobování teplem Vsetín a středisko volného času Alcedo
 
Tréninky pro mladé probíhají podzim, zima, jaro v budově Alceda každý čtvrtek    a pátek, dále pak v toto období každé úterý probíhají výukové lekce v Luhu na větší stěně ve škole. Přes letní sezonu (prostě kdy je pěkně a dá se lézt venku)     se leze individuálně po domluvě. 
 
Nováčci jsou u nás vítáni. Všechen potřebný materiál lze zapůjčit a pak už stačí jen chtít lozit. Dle vlastní chuti člověk může zůstat na překližce nebo se klidně propracovat do hor. V oddílu jsem připraveni na všechny možnosti a učíme jak na překližce tak v Tatrách.
 
Oddíl mládeže mají převážně na starosti Samuel Adámek a Rostislav Vilém. Můžete nás kdykoliv kontaktovat ohledně zájmu přihlásit mladé naděje do lezení.
Sam - samvs@seznam.cz
         - telefonní číslo: 604.275.573
Rosťa - r.vil@seznam.cz