Novinky

Čištění Valovky

Ahoj, příští sobotu, to je 12.8.2017 se bude čistit Valovka. Prosím všechny, kteří přemýšlejí, že ten den půjdou lézt, ať raději doma něco udělají na zahradě nebo zvolí jiné skály.  Vítáni jsou všichni, kteří by chtěli přiložit ruku k dílu, brigáda bude probíhat celý den.
Celý článek

Nová tabule na Valovce

Na Valovce byla umístěna nová cedule, kde najdete rozkreslené všechny cesty, plus je tam pár pokynů, jak se chovat na skalách.
Celý článek

Jarní školení

13.5.2017 se na Valovce uskutečnilo velké jarní školení s hlavní nosnou přednáškou doktorů z Brna.  Jinak bylo samozřejmě hodně doplňujících přednášek i praktických ukázek jako: více bodové štandy, slaňování s prusíkem, tejpování.....  Účasty byla vysoká, přišlo více než 50 lidí a od sponzorů jsme dostali i špekáčky na oběd.
Celý článek

Brigoška na Hájence

O víkendu proběhla pravidelná brigáda oddílu na Hájence. Jen pro připomínku, za oddělanou práci nám pak Alcedo pronajímá hájenku na výročku a je dobré, když dojde dost lidí :) což se samozřejmě zas nestalo a dopadlo to pomálu tak, že holky musely podávat trámy na střechu. Nu co, velcí horolezci asi museli regenerovat. 
Celý článek