Novinky

VÁNOČNÍ ČERŤÁKY

Stejně jako každý rok, přijďte nazdobit stromeček, popovídat si v klidu a okusit, co dobrého by bylo ještě napéct.  Ideální vzít celou rodinu včetně psa, babičky a tchýně. S sebou berte samo sebou lezení, aby jsme si mohli vylézt na Čertovku.
Celý článek

Zpověď Václava Opletala, aneb jak tento rok bylo

Začátek letošní sezóny mám vcelku v mlze, ale s určitostí můžu říct, že začala brzo a to hlavně na Valově skále a na čertových skalách. Náš valašský Písek se mi letos dostal pořádně pod kůži a tak jsem se až na pár výjimek soustředil právě na něj. Přes jaro jsem střídal lezení na okolních skalách s lezením na umělých stěnách, především ve Zlíně. Začátkem léta jsem objel snad všechny okolní skály a skalky a vcelku hezky se prolezl. Až na pár jednodenních výletů na Slovensko za...
Celý článek

Výročka, Poslední slanění

Tento víkend 2.12.2017 se v Semetíně na Hájence konala tradiční výroční schůze oddílu. Schůzi doporvázelo dopolední poslední slanění na blízkých skalkách. Na oběd opékání špekáčků a den se přehoupl do odpoledne, začala schůze, prezentace oddílu mládeže, plus nějaký další příspěvky a videoklipy z toho, co jsme za rok dokázali. Nesmíme zapomnout na oslavu ,,50'' narozenin předsedy našeho oddílu Petra Hřiba Adámka.
Celý článek

Hřib ,,50''

V prosinci se i já zařadím do skupiny 49+, čili 50. Jestli pro mne máte nějaké dobré rady či ponaučení, dojděte pokecat v sobotu 2. prosince na Hájenku do Semetína. Postarám se o jídlo a pití, na Vás bude jen ta zábava.
Celý článek

ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY

Nejpozději do 30. 11. 2017 musí být zaplaceny příspěvky do oddílu ČHS. Ve výjimečných případech je možno zaplatit na výročce 2. 12. 2017 na hájence v Semetíně. Členství v oddílu: 300 Kč Karta ČHS: 400 Kč Posílejte na oddílový účet 35-9021760237/0100 do poznámky napište jména plátců
Celý článek

mladí si vyrazili do Tater

Za doprovodu Hřiba se členové oddílu mládeže vypravili k Žeruchovským věžím (dolina Zeleného plesa), lezly sa cesty: Cez knihu a V. Žeruchovská vež J pilierom. Oběma dvojkám se výstup podařil i přes docela silný vítr a v pořádku se sešli dole v bare na Brnčálce.  
Celý článek

Zimní stěna

Zima sep omalu blíží, ale nač věšet lezečky do skříně. Jako každý rok máme pronajatou vnitřní stěnu v tělocvične v Luhu.
Celý článek