Novinky

Jarní brigáda a uzavření Valovy skály

V sobotu 18.5.2019 proběhne brigáda na Valově skále. Prosíme všechny, kterým to povinosti dovolí, aby přišli pomoci s čištěním, či různým nošením věcí. odkaz na událost FB: www.facebook.com/events/1196683070508125/ Pro lezce bude v tento den Valovka uzavřena.
Celý článek

Oddílová schůze na Valovce

Proběhne v úterý 16. dubna od 16:30 do 17:30 na Valově skále Je potřeba si říct, jak se oddílu daří, co se bude během letoška dít a sdílet společné plány na letošní rok. Všichni, kteří mají zájem o oddílovou činnost, či lezení jste vítáni. Probereme potřebné věci a zbývající čas věnujeme lezení.
Celý článek

Výzva dáš to? 2019

Tak nám začala sezona a spolu s ní, je na čase zveřejnit cesty, které se na výročce dohodly. Takže lezte, zapisujte, hecujte a těšte se z lezeckého pohybu. docs.google.com/spreadsheets/d/19iPPdf5EKwQl1U0b2gLpCLhxVQxbQDNrftL6K8C40Vg/edit?usp=sharing
Celý článek

Stěna Luh

Zítra 19. 3. 2019 je poslední stěna v Luhu za tuto zimní sezonu. Všichni kteří měli na zimu půjčený matroš, tak by jej měli vrátit. 
Celý článek

26.2. není stěna v luhu

26.2.2019 z důvodu soustředění florbalistů a jarních prázdnin není stěna v luhu. Proto v úterý pouze lezení na Valovce, když už je tak pěkně.
Celý článek

LUH

Stěna v Luhu stále pokračuje ve vysoké účasti, každé úterý od 18:00
Celý článek

ČHSky

Nové kartičky ČHS na další rok již přišli, k vyzvednutí jsou u předesedy oddílu v úterý na stěně nebo ve čtvrtek na Tribuně. 
Celý článek

Pozvánka na Ropákův zimní vysokotatranský memoriál 2018 - Zbojnická chata

Na konec roku 2018 je připraven tradiční Ropákův zimních vysokotatranský memoriál nazvaný podle našeho kamaráda, bubeníka, lezce a skialpinisty Romana Ropáka Tyla. Pod záštitou Komise tradičního skialpinismu ČHS se budeme pohybovat v blízkém, či vzdálenějším okolí Zbojnické chaty (1960 m) ve dnech 26. až 30. prosince 2018. více na: https://www.mountainski.cz/766/pozvanka-na-ropakuv-zimni-vysokotatransky-memorial-2018-zbojnicka-chata
Celý článek

VÝROČKA 2018

Jako každý rok proběhla tento víkend výroční schůze našeho oddílu v Semetíně na Hájence. Program začal již v sobotu ráno, kdy bylo na programu poslední slanění tohoto roku Nechybělo ani opečení špekáčků, které nám tento rok dodalo Zásobování teplem Vsetín.  V průběhu sobotního odpoledne se všichni začali scházet na Hájence, začala oficiální výroční schůze a po ní následovali již jednotlivé přednášky členů o tom, co zajímavého během roku zažili.  Celý den proběhl v poklidu i s...
Celý článek